سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 13
بازدید دیروز : 9
کل بازدید : 2150126
کل یادداشتها ها : 596
خبر مایه


 

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز

خوب برای روز دهم محرم هم ده قطعه مداحی از مداحان مختلف رو براتون در ادامه مطلب گذاشتیم که امیدواریم خوشتون بیاد.

 

 ادامه مطلب...

  

حمید علیمینوحه های روز ششم محرم الحرام 1385 کربلائی حمید علیمی را که در هیئت دیوانگان حسین (ع) کاشان اجرا شده است را می توانید از طریق ادامه مطلب دریافت کنید.

 

ادامه مطلب...

  

زنده یاد سید جواد ذاکرمجموعه  روضه ها و نوحه های حضرت علی اکبر (ع) که توسط سید جواد ذاکر اجرا شده است را می توانید در قالب 6 قطعه از طریق ادامه مطلب دریافت کنید.

 

ادامه مطلب...

  

مهدی عبدالکریمی  گلچین روضه و سینه زنی محرم و صفر1386کربلائی مهدی عبدالکریمی را که در هیئتهای قم و کاشان اجرا شده است را می توانید از طریق ادامه مطلب دریافت کنید.

 

ادامه مطلب...

  

نوحه های جلسه هفتگی 26/08/87 کربلایی جواد مقدم را که در محفل غم فدائیان حسین (ع) - تهران اجرا شده است را می توانید به صورت صوتی و تصویری از طریق ادامه مطلب دریافت کنید.برداشت از سایت ذاکرین.

 

 ادامه مطلب...


  

مجموعه روضه و مرثیه سرایی های حاج محمد رضا طاهری که در محرم 1386 اجرا شده است را می توانید در قالب 15 قطعه صوتی در ادامه مطلب دانلود کنید. این فایل ها از سایت ذاکرین برداشت شده.

 

 ادامه مطلب...


  

با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو و ولادت رسول اکرم(ص) و امام صادق (ع) چند تا مداحی زیبا که به مناسبت همین ایام هست رو براتون گذاشتم.امیدوارم خوشتون بیاد.مداحان : حاج محمود کریمی و حاج سید مجید بنی فاطمه


مداحی قسمت 1      
مداحی قسمت 2    مداحی قسمت 3     مداحی قسمت 4

مداحی قسمت 5      مداحی قسمت 6    مداحی قسمت 7     مداحی قسمت 8


  

                                           reza5

 

ادامه را بخوانید »


  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ