سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 0
بازدید دیروز : 13
کل بازدید : 2149108
کل یادداشتها ها : 596
خبر مایه


 

1 2 3 4 5 >

حتما تا به حال بازی تعمیر کار لوله را تجربه کرده اید ,یکی از بازی هایی است که در ضمن ساده بودن بسیار جذاب است.این بار در سایت تخصصی موبایل ورژن جدید این بازی را برای گوشی های پاکت پی سی قرار می دهیم تا از کیفیت و جذابیت این ورژن جدید استفاده ببرند.


بازی Plumbin Frenzy برای پاکت پی سی - www.Ir-Tci.Org


 قابل نصب بر روی Windows 2003 و بالاتر ...
 دانلود - با حجم 2 مگابایت
 پسورد : www.ir-tci.org  ( به کوچک بودن تمام حروف دقت کنید )

منبع


  

کسانی که با گوشی های دارای Windows Mobile کار کرده اند. هیچ گاه تجربه ی بازی Jaw Breaker را که به صورت اورجینال بر روی این گونه گوشی ها است را فراموش نمی کنند. بازی Crazy Bulbes ورژن تصحیح شده این بازی محبوب است که بسیار زیباتر و جذاب تر شده است. این بار این بازی بسیار جذاب را برای Smartphone ها ارائه می دهیم .

 


 ادامه مطلب...

  

بازی بسیار زیبا و خاطره انگیز Smart Blocks از سری بازی های مختص Smartphone که بسیار کمیاب هستند را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. این گونه بازی ها بسیار سرگرم کننده هستند و تلاش برای به دست آوردن امتیاز بالاتر هیجان آن را چند برابر می کند .

بازی Smart Blocks v1.31 برای Smartphones- سایت تخصصی موبایل

 

ادامه مطلب...

  

بازی موبایل جذاب Gravity Defied پس از تولید مورد استقبال کاربران قرار گرفت. نسخه کامل تر و با کیفیت بهتر از این بازی برای گوشی های پاکت پی سی با نام MotoGear تولید شده است. موتور گرافیک قوی و اصوات این بازی بر جذابیت های آن می افزاید.


بازی موبایل MoroGear برای پاکت پی سی - سایت تخصصی موبایل


 

ادامه مطلب...

  

Get Full Armor, Full Health & $250.000:
 R1, R2, L1, X, Left, Down, Right, Up, Left, Down, Right, Up

Get Weapons:
R1, R2, L1, R2, Left, Down, Right, Up, Left, Down, Right, Up

Get Weapons:
R1, R2, L1, R2, Left, Down, Right, Up, Left, Down, Down, Left

Get Weapons:
R1, R2, L1, R2, Left, Down, Right, Up, Left, Down, Down, Down

Full Ammo:
L1, R1, Square, R1, Left, R2, R1, Left, Square, Down, L1, L1

ادامه مطلب...

  

Get Full Armor, Full Health & $250.000:
R Trigger, Black, L Trigger , A, Left , Down, Right, Up, Left, Down, Right, Up

Get Weapons:
R Trigger, Black, L Trigger, Black, Left, Down, Right, Up, Left, Down, Right, Up

Get Weapons:
R Trigger, Black, L Trigger, Black, Left, Down, Right, Up, Left, Down, Down, Left

Get Weapons:
R Trigger, Black, L Trigger, Black, Left, Down, Right, Up, Left , Down, Down, Down

Full Ammo:
L Trigger, R Trigger, X, R Trigger, Left, Black, R Trigger, Left, X, Down, L Trigger, L Trigger


ادامه مطلب...

  
منبع: www.p30download.com

Tom Clancy"s Splinter Cell 4: Double Agent

Sam Fisher باز هم در Double Agent بازگشته است تا کار های خارق العاده اش را به نمایش بگذارد. او اینبار خود را در موقعیتی می بیند که تا به حال مشابه آن را تجربه نکرده بود. Splinter Cell Double Agent نسبت به نسخه های قبلی این سری، تغییرات فراوانی کرده است و سازندگان وعده یک بازی فوق العاده و بسیار زیباتر از نسخه های قبلی را داده اند.
Sam Fisher بار دیگر باز خواهد گشت تا حرکات زیبای خود را به جهانیان نشان دهد.
طبق گفته سازندگان، داستان از جایی شروع می شود که دختر Sam بر اثر یک حادثه رانندگی جان خود را از دست می دهد و او دچار مشکلات روانی می شود. در این بین او توسط عاملی، ترغیب به وارد شدن در گروه های تروریستی در نقش یک جاسوس مخفی می شود. از این رو برای او جرمی غیر واقعی می تراشند و اعلام می کنند که او به بانکی دستبرد زده و عده ایی را کشته است. Sam به این ترتیب وارد زندان می شود و در آنجا طبق نقشه با یکی از عضو های گروه تروریستی مورد نظر به نام Jamie Washington هم سلول شده و سپس با هم از زندان فرار می کنند. البته هدف اصلی او نفوذ به تشکیلات تروریستی ای آنهاست که با نام John Brown Army شناخته می شود. در این بین Sam ماموریت های مختلفی از سوی کسانی که او را به این ماموریت فرستاده اند و همچنین از سوی تشکیلات تروریستی دریافت می کند و گاهی شما مجبور می شوید فقط یکی ازآن ها را انجام دهید. در واقع به همین دلیل بازی به نام Double Agent شناخته می شود. البته طبق گفته Ubisoft داستان بازی بسیار پیچیده تر از این خواهد بود و چندین پایان مختلف برای آن وجود خواهد داشت.
ادامه مطلب


  


Super Mario XP
بازی قدیمی و محبوب سوپر ماریو همیشه در یاد ماباقی خواهد ماند چون این بازی از اولین روزی که برای دستگاه میکرو به بازار آمد موفق بود و همه به نوعی عاشق این بازی شدند.این بازی توسط شرکت های مختلف در نسخه هایی با داستان های مختلف تولید شد و تقریبا همه آنها از بازی ها موفق بودند.
نسخه هایی از این بازی برای کامپیوتر تبدیل شدند؛ مثلا نسخه اول سوپر ماریو برای دستگاه میکرو، که با گرافیک این بازی ها بسیار پایین بود. ولی نسخه جدید سوپر ماریو تحت عنوان سوپر ماریو XP به بازار عرضه شده، که از گرافیک نسبتا خوبی برخوردار هست.
در این نسخه ماریو از وسایلی مانند چکش، بومرنگ، و...  برای مقابله با دشمنان استفاده میکند.
طرفداران ماریو از این بازی حتما لذت خواهند برد.


 


ادامه مطلب
  


Motral Kombat 4
بازی مرتال کمبت کار خودش را با دستگاه میکرو شروع کرد و با دستگاه سگا شهرت یافت کرد.
این بازی از نوع بازی های اکشن و مبارزه ای بوده و  تمامی نسخه های آن بسیار موفق بودند، طوری که از این بازی 4 نسخه فیلم تحت عنوانهای Mrotal Kombat 1,2,3,4 در هالیوود تولید شد !

 

ادامه مطلب...

  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ